Search field
Wyszukiwarka

https://www.maisonchic.pl/files/Baner_Darmowa_wysylka_maison_chic_dekoracje_do_domu.png

https://www.maisonchic.pl/files/Pierwsze_zakupy_z_10_rabatem_maison_chic_dekoracje_do_domu_w_stylu_retro_vintage_loft_shabby_chi_prowansalskim_skandynawskim.png

ANTIC LINE

 https://www.maisonchic.pl/files/antic-line-meble-i-dekoracje-w-stylu-vintage-shabby-chic-retro-w-stylu-antycznym-clayre-eef-chic-antique.jpg

Antic Line to francuska marka uznana przez profesjonalistów za wzorzec w produkcji na zamówienie i projektowaniu domów, barów, hoteli, restauracji i innych. Antic Line oferuje szeroką gamę artykułów dekoracyjnych i mebli. W naszej kolekcji znajdziesz oryginalne i ponadczasowe dekoracje do domu i ogrodu takie jak unikatowe dodatki do salonu, kuchni, sypialni i łazienki.

Duży wybór przedmiotów w stylu retro w naszej kolekcji „vintage”

W naszej kolekcji Vintage znajdują się dziesiątki przedmiotów dekoracyjnych w stylu retro. Stwórz w domu wystrój w stylu vintage, łącząc przedmioty w popowych kolorach i nadruki z lat 60-tych. Talerze, tace, naczynia, pudełko vintage, zegary, odkryj duży wybór przedmiotów, które nadadzą Twojemu wnętrzu bardzo modny styl vintage retro.
Odkryj także naszą kolekcję do kuchni i jadalni!

Zarówno w kuchni, jak i jadalni dekoracja zaczyna się od ścian i wkrada na stół przez naczynia, sztućce i szklanki. Odkryj naszą kolekcję Kuchnia i Jadalnia oraz szeroki wybór przedmiotów dekoracyjnych do codziennego użytku.

Nasza kolekcja Loft atelier obejmuje wiele przedmiotów dekoracyjnych, które w najczystszym industrialnym stylu stworzą niepowtarzalną atmosferę w Twoim domu. Dekoracje ścienne, wszelkiego rodzaju przedmioty, metalowe szafki czy lampy przemysłowe, odkryj szeroki wybór przedmiotów, które bez wątpienia odniosą sukces w dekoracji Twojego warsztatu przemysłowego.

Odkryj także naszą kolekcję Vintage

Styl dekoracyjny inny niż styl warsztatowy. Charakteryzuje się jasną kolorystyką i bogactwem przedmiotów dekoracyjnych w stylu lat 60-tych. Jeśli metal dominuje również w dekoracji vintage, jest malowany, emaliowany lub barwiony.

Skupiamy się na nowościach, a poprzez nasz katalog chcemy, abyś odkrył nasze różne klimaty vintage, loftowe atelier, industrialnego nie zapominając o shabby chic, stylu rustykalnym i stylu prowansalskim, a także skandynawskim. Antic Line w swoich kolekcjach mebli i dekoracji do domu stawia na materiały naturalne takie jak drewno, metal, szkło. Nasze produkty są profesjonalnie celowo postarzane i stylizowane na antyki, co wprowadza klimat i atmosferę starej Francji nawiązującej szczególnie do stylu prowansalskiego. W ofercie Antic Line znajdziesz artykuły i dodatki dekoracyjne takie jak drewniane i metalowe półki, zegary, kosze, wieszaki i stojaki, patery i etażerki, wagi, tace i pojemniki oraz suszarki na naczynia i sztućce inne przybory kuchenne i łazienkowe. Obok dekoracji do domu polecamy również piękne dodatki ogrodowe i balkonowe: metalowe klatki i domki dla ptaków, skrzynki na listy oraz praktyczne doniczki i pojemniki do ogródka i na taras. Nasze produkty wyposażenia wnętrz posiadają nie tylko walory dekoracyjne, ale również funkcjonalne, stanowiące praktyczne elementy do codziennego użytku.

Logo-Antic-Line