Search field

O NAS

O nas

MAISON CHIC to sklep internetowy, który oferuje szeroką gamę artykułów do wyposażenia wnętrz. Proponujemy  eleganckie w formie, ponadczasowe i gustowne meble oraz starannie dobrane, wyszukane dodatki dekoracyjne. W oferowanych  kolekcjach będą znajdowały się produkty utrzymane w stylistyce światowych trendów czyli ponadczasowy  styl vintage, elegancki i wyszukany styl francuski, minimalistyczny styl skandynawski oraz nostalgiczny, rustykalny styl prowansalski, a także shabby chic czy industrialny loft.

   Większość naszych  produktów została utrzymana w klimacie dawnej Francji, dlatego są one celowo postarzane, patynowane oraz przecierane co nadaje im nostalgiczny ,wyjątkowy charakter przedmiotu naznaczonego czasem. Taka stylizacja produktów nadaje niepowtarzalny charakter oraz ciekawy antyczny wygląd z wyraźnym akcentem stylu shabby chic. Wyposażenie i wystrój wnętrza w przedmioty nawiązujące designem oraz stylizację do minionej epoki to powrót do nieprzemijającego i ponadczasowego klimatu pełnych uroku domów z południa Francji, Woch lub domów Skandynawskich. To prowrót do stylu życia w harmonii i zgodzie z naturą. Otaczanie się pięknymi stylowymi przedmiotami z naturalnych surowców takich jak drewno, kamień, len itp. ma wpływ nie tylko na wrażenia estetyczne, ale przede wszystkim na nasze zdrowie, nastrój i samopoczucie.

   Utrzymujemy wysoki poziom oferowanych usług dlatego też nieustannie poszerzamy asortyment o nowe i uznane europejskie marki, które wprowadzają na rynek unikatowe produkty na światowym poziomie.

   Zapraszamy do współpracy projektantów i architektów wnętrz.