Search field

Clayre & Eef

 files/Clayre-Eef-antique-meble-artykuly-dekoracyjne-dodatki-w-stylu-retro-vintage-shabby-chic-styl-prowansalski-skandynawski.

W roku 1994 dwaj bracia poszli w ślady swoich rodziców właścicieli hurtowni tekstyliów domowych pod nazwą "van Cleef. W roku 2005 nazwa firmy została całkowicie zmieniona do obecnej marki "Clayre & Eef" i pochodzi od dwóch imion dzieci. Poprzez kolejne lata dołączyło do Clayre & Eef wielu znajomych, przyjaciół i krewnych  co umocniło i rozwinęło pozycję na rynku. Obecnie firma zatrudnia ponad 100 pracowników z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem w ramach tego  prawdziwego rodzinnego biznesu.

Obecne kolekcje Clayre & Eef  stały się pełną gamą akcesoriów i dekoracji do domu. W siedzibie Clayre & Eef projekty są głównie wciąż ręcznie rysowane i malowane w uroczej atmosferze pchlego targu, która jest tak typowa dla Clayre & Eef. Ten wiejski, nostalgiczny styl Clayre & Eef  powstał w miejscowości Limburg Haelen, położonym w pięknym lesie Leudal i wyróżnia różnorodność charakterystycznych i romantycznych wzorów.

Zapisz

Zapisz